Dorty

V naší provozovně máme dorty hmotnosti 1000 g. průměr 18 cm, které si můžete
ihned odnést domů nebo na oslavu s rodinou a přáteli.

Dnes už jsou dorty na objednávku naprostou samozřejmostí. V  dnešním hektickém životním stylu představují značnou úsporu tolik vzácného volného času, který můžeme věnovat blízkým či přátelům.

Nevšední životní okamžiky jako jsou svatby, narozeniny nebo výročí je vždy záhodno doprovodit něčím výjimečným jako je opravdový cukrářský zázrak. Dnes lze vybírat z bohaté nabídky různých tematických dortů.

Co ale koupit, jdete-li jen tak na návštěvu? Není-li důvod k velké oslavě, nicméně si chcete chvíle s blízkými zpříjemnit lahodným a lehkým cukrářským zážitkem? V tomto případě se výtečně hodí naše Labuť !
Dort, který je skvělý pro jakékoli příležitosti, i třeba jen tak pro radost !

Dort je vyroben bez konzervačních látek, pouze z čerstvých ingrediencí , bez práškových směsí, ztužovačů nebo umělých zvýrazňovačů chuti , neobsahuje přidaný glutamát sodný.

Podle přaní zákazníka můžeme vyrobit objednávku (min. 10 dortu) s příchuti kokosu .To znamená že sněhové pečivo bude mít příchuť kokosu a dort bude obaleny strouhaným kokosem. Dort samozřejmě nebude obsahovat žádné konzervační látky.

Užitný Vzor